Beyaz Rusya’daki Ürpertici Ev: Komşular Şaşkın

Ülkede son günlerde trend konu bu korkutucu ev. Kafa tasları ve iskeletlerle çevrili, şeytani bir dekorasyona sahip. Haliyle komşular da korkuyor ve şikayetçi. Sadece çocuklar değil, yetişkinler bile geceleri evin önünden geçemediklerini söylüyor. İşte evin hikayesi.

Sanat mı yoksa dehşet verici mi?

iskelet ev

Evin sahibi yaklaşık 10 yıl önce başlamış evi tasarlamaya. Ancak yarım bırakarak bölgeden ayrılmış. İki yıl önce ise tekrar gelerek evi bitirmiş. Ortaya çıkan görüntü ise böyle olmuş.

Komşular huzursuz

Bölge sakini Maria Nikolaevna evin uzaktan masalsı bir kale gibi göründüğünü ancak yakından duvarların arasından çıkan ellerin ve kafa taslarıyla dolu çatının korkutucu olduğunu söylüyor.

Geceleri daha da korkutucu

Torununun evin yakınından bile geçmesine izin vermeyen Nikolaevna, geceleri metal heykellerden yansıyan ışığın daha da korkutucu olduğunu söylüyor.

Birinin fantezisi diğerlerinin kabusu

Diğer komşular da aynı şekilde şeytansı heykellerden rahatsız olduklarını dile getirseler de bu konuda yapabilecekleri pek bir şeyin olmadığını düşünüyorlar. Bir başka komşu ise bir heykelin elindeki yay ve okla tam penceresini hedef aldığınından dert yanıyor.

Hırsızlara karşı koruyucu

Ev korkunç görünüyor evet. Ancak evi soymak isteyen hırsızları caydıracağı kesin gibi. Sadece hırsız değil, eve misafirin de geleceğini düşünüyorum. Ama belli ki adam misafir sevmiyor.

Kaynak: TUT.by

Yorumlar

  • Guinness Rekorlar Kitabı’na Giren En Tuhaf 20 Rekor

  • Dünyanın Her Yerinden En İlginç 17 Festival

  • Evrenin Büyüklüğünü Gösteren 8 İnanılmaz Gerçek

  • twitter eski logo

    Ünlü Markaların Yıllar İçinde Değişen Logoları