Booking Alternatifi Güvenilir 5 Site

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin açtığı dava sonucu Türkiye’deki faaliyetlerini durduran Booking.com bir çoğumuzun otel rezervasyonu için kullandığı tek siteydi. Alışkanlıkları değiştirmek her zaman pek kolay olmasa da mecburen alternatif siteler aramak zorundayız. Karar vermenize yardımcı olması için Booking’e alternatif güvenilir siteleri listedim.

Expedia

1996 yılında kurulan Amerikan seyahat şirketi uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama gibi hizmetler sunuyor. 75 ülkeden 350 binden fazla otel listeliyor. Özellikle uçak biletinde indirimli fiyatları bulunuyor. Booking’e en büyük alternatif site olacağını düşünüyorum.

expedia.com

Agoda

Singapur merkezli Agoda, rakiplerine göre çok uygun fiyatlar sunuyor. Booking gibi The Priceline Group bünyesinde faaliyet göstermekte ve son derece güvenilir bir online rezervasyon sitesidir.

agoda.com/tr-tr

Kayak

Agoda’nın kardeş firması Kayak son derece uygun fiyatlar sunuyor. Mobil uygulaması da ayrıca çok kullanışlıdır.

kayak.com.tr

TripAdvisor

Türkiye’de oldukça popüler olan TripAdvisor, uçak ve otel rezervasyonları yapıp, diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabileceğiniz harika bir Booking alternatifi. Rezervasyon dışında tavsiye amaçlı da kullanabilirsiniz.

tripadvisor.com.tr

Hrs

Booking.com’un kapanmasından sonra daha da tanınacağını düşündüğüm oldukça köklü Almanya merkezli bir site. Türkçe dahil bir çok dilde hizmet vermekteler ve gayette iyi fiyatlara güzel oteller sunuyorlar.

hrs.com/tr

Yorumlar