Bu sayfa www.sukelalist.com (Şukela List) yazar sözleşmesini içerir. Lütfen üye olmadan önce okuyunuz. Üye olan tüm kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

1. Üye olduktan sonra içerik gönderebilmek için banka bilgilerinizi girmeli ve bir profil resmi yüklemelisiniz. Aksi takdirde gönderilen içerikler yayına alınmaz.

2. İçeriklerin kabul edilmesi ve ücretlendirmeleri İçerik Yayınlama Şartları sayfasında belirtilen şartlara ve puanlamaya göre yapılır.

3. Gönderilen içeriğin ödemesi, içerik yayınlandıktan bir gün sonra gerçekleşir. Resmi tatil durumunda bir sonraki iş günü ödeme gerçekleşir.

4. Yayına alınan içeriklerin hakları sadece Şukela List’e aittir.

5. İçeriğin ücretlendirmesine 24 saat içerisinde itiraz ettiğiniz ve eğer ödeme yapılmışsa geri ödeme yaptığınız müddetçe içeriğin yayın haklarını geri alabilirsiniz. Yayın hakları devredilen içerik sitemizden kaldırılır. Bunun dışında bir tartışmaya girilmeyecektir.

6. 5. madde dışında başka hiç bir şekilde yayınlanmış içeriğin yayından kaldırılması talep edilemez.

7. Yazar profilleri talep edilerek silinemez. Ancak yazar ismi, profil bilgisi ve profil resmi değiştirilerek anonim hale getirilebilir. Değiştirilen yazar ismi ve profil resmi kabul edilebilir olmalıdır. Aksi takdirde değişiklik onaylanmaz.

8. Hiç içerik göndermemiş yazarın üyeliği, uzun bir süre giriş yapmadığı takdirde silinebilir.

9. Sözleşmede yapılacak değişiklik durumunda bu sayfa güncellenerek bilgi verilecektir.

10. Sözleşme ile ilgili sorularınızı iletişim formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Kayıt Ol