Güvenilir Alışveriş Siteleri – En İyi 7 Online Alışveriş Sitesi

Hepimizin online alışveriş için sıkça kullandığı belli başlı siteler var. Hepsiburada, n11, gittigidiyor elbette Türkiye’nin en büyük ve en bilinen alışveriş siteleri. Ancak tabi ki hepsi bu kadar değil.

Giyim, elektronik gibi değişik kategorilerde daha başka bir çok alışveriş sitesi bulunuyor. Bunlardan kullandığım ve memnun kaldıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. İşte en iyi ve güvenli alışveriş siteleri listesi.

Morhipo

morhipo

Çok kullanıyorum ve şansıma şimdilik hiç sorun yaşamadım. Ürün iadesi konusunda da bir sıkıntı çıkmadı daha. Uygun fiyatları ve ürün çeşitliliğiyle çok beğendiğim, tavsiye ettiğim bir alışveriş sitesi.

morhipo.com

Trendyol

trendyol

Milyonlarca ürün seçeneğiyle Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden birisi. Sadece giyim değil, nevresim, bebek bezi, mutfak ürünleri de aldım. Şimdiye kadar en hızlı ürün teslim eden kendileri oldu. Gayet memnumun.

trendyol.com

Bonprix

bonprix

Geçen yıl giyim üzerine bir kaç alışveriş yaptım. Sağolsunlar üzmediler. Kargo ve üründe bir sorun yaşamadım. Arada indirim olduğunda mail atıyorlar ancak tekrar kullanmaya fırsat olmadı.

bonprix.com.tr

Bunlardan İstiyorum

bunlardan istiyorum

Yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında tesadüfen keşfetmiştim. Sitenin konsepti ve sattığı ürünler o kadar hoşuma gitmişti ki, o günden beri sürekli kullandım. Özellikle de ev dekor bölümündeki ürünler acayip ilgimi çekiyor. Defalarca alışveriş yaptığım ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadığım, güvenilir bir site.

bunlardanistiyorum.com

1v1y

1y1v

Bir kez alışveriş yaptım ve gayet hızlı bir şekilde ulaştırdılar. Çok kullanmadığım için fazla inceleme yapamıyorum ancak ilk intiba gayet iyi.

1v1y.com

Ikea

ikea

Epey bir ürün aldık kendilerinden. Hasarlı ürün gelmesinden hep tedirgindim ancak hiç sorun yaşamadık. Bazı ürünler hem ucuz, hem çok kaliteli oluyor. Ama kargo masrafı maalesef çok tutuyor. O yüzden ürünleri bir süre sepette bekletiyorum ve biriktiriyorum. Kargo tabi diğer siteler gibi hızlı değil. Genelde 1 hafta 10 gün sürüyor.

ikea.com.tr

Ali Express

aliexpress

Ufak tefek alışverişlerim için sıklıkla kullanıyorum. Gerçekten çok ucuz. Ürünlerin Türkiye’ye gelişi çok uzun sürmüyor ama eve teslim edilene kadar epey zaman geçiyor. Yine de şu anda vazgeçilmez bir site. Henüz kullanmadıysanız bir şans vermeniz gerek.

tr.aliexpress.com

Meryem Ercan

@meryemercan

  • LinkedIn Nedir ve Ne İşe Yarar? – 5 Madde ile LinkedIn Rehberi

  • Yüksek Çözünürlüklü Ücretsiz Fotoğraf Paylaşan 20 Site

  • En Çok Ziyaret Edilen 9 Kadın Sitesi

  • Booking Alternatifi Güvenilir 5 Site

  • Sixty Symbols

    Bilim Meraklıları İçin En İyi 10 Youtube Bilim Kanalı

  • Takip Edilesi Az Bilinen 15 Türk Youtube Kanalı

  • Ücretsiz İngilizce ve Diğer Yabancı Dilleri Öğreten 5 Site